Srpen 2009

Nestíhám...

30. srpna 2009 v 10:51 | Anett |  To,co se jinam nevešlo
Zdravím ;)!

Jak už říká název článku vůbec nestíhám. Nemám čs na blog tak teďka nějakou dobu nebudu obíhat SB a přidávat články. Takže se omlouvám. Ale všechno je to kvůli tomu, že v úterý je škola. Musím si dělat okraje do sešitů, abych to nemusela dělat potom. Ještě si dodělávám čtenářský deník, abych to taky nemusela psát potom. Vlastně minulý týden jsem běhala jenom po městě a nakupovala. Nejradši bych byla kdyby mi to někdo nakoupil, protože vě městě je teď lidí čím dál více. Naštěstí jsme jeli do Globusu kde jich tolik nebylo. Ale to zase melu úplně o něčem jiném.

Tak sem Vám to jenom chtěla oznámit, abyste si pak nestěžovali, že Vás SB nenavštěvuju.

Tak se zatím mějte a užívejte zbytek prázdnin!!!

Je lepší shořet, než-li vyhasnout

25. srpna 2009 v 18:17 | Anett |  Design
Tak jsem udělala nový dess. Podle mě je to nic moc, ale takový jsem udělala poprvé :D. S Kurtem jsem ještě neměla tak jsem udělala. Vůbec to na sebe nenavazuje, mám tam nějaký chyby, které by se měli opravit, ale dělala jsem to nejmíň dvě hodiny a už se mi to nechce opravovat. Ta barva stránky je úplně jiná, ale to je chyba blogu, protože mají mít takové barvy :-D. Ale já jsem s tím prozatím spokojené. No prostě v dělání dessů nejsem profík jako má některá SBéčka. Ale když to budu dělat častěji, tak to podle mě bude o něco hezčí. Mě se celkem líbí, i když je to takové divné... Ach jo, já se na to můžu vykašlat... Ale já už raději psát nebudu, protože bych tu nadávala jak debilní jsou programy ve kterých dělám designy atd...

Víte co? Napište sami co si myslíte o tomto dessu, protože já s ním nejsem až tak spokojená :-(. Do mých představ to má daleko... V tom PF to vypadalo úplně jinak než tady.

Konec mých blbých keců o kritizování.

PS: Ještě mě štve jak je tam taková ta blbá černá čára vpravo nahoře. Ale v tom programu to tam nebylo, až teď... možná to spravím...

PPS: Teď jsem to spravila a myslím si, že to na sebe navazuje líp než před chvílí!! :-) A už tam není ta černá čára, akorát ty barvy mě děsně štvou :-(((


Všechno nejlepší, Time!!!!

25. srpna 2009 v 12:36 | Anett |  Tim Burton
Dneska slaví své 51. narozeniny režisér, scénarista a producent Tim Burton. Podle mě nejlepší režisér, kterého znám. Tak mu přeji všechno nejlepší, štěstí, zdraví, úspěchů, hlavně mnoho dalších skvělých filmů a ať miminko, které Helen čeká je zdravé.

Všechno nejlepší, Time!!

Anett

Soutěž - Kdo je na obrázku?

25. srpna 2009 v 10:39 | Anett |  Soutěž

Tak jsem pro Vás vymyslela další soutěž, bude to zřejmě poslední prázdninová. Je to jednoduché, jen musíte poznat podle části těla, o koho se jedná.


1.

a) Kdo je na obrázku?


2.

a) Kdo je na obrázku?


3.

a) Kdo je na obrázku?4.

a) Kdo je na obrázku?5.
a) Kdo je na obrázku?

6.

a) Kdo je na obrázku?


7. Co na diplom?? :)

Všechno nejlepší, Angelic-Fall!!

22. srpna 2009 v 21:58 | Anett |  Různé
Přesně 18.8.2008 jsem založila tento blog. Takže už je to rok co tenhle blog existuje.
Já jsem strašně ráda za všechny návštěvníky, kteří mě navštěvují, navštěvovali a samozřejmě navštěvovat budou :-).
První dess mi nastavila Seemka. Moc jí děkuji!! Nastavovala mi potom ještě nějaké dessy. A taky dík Lirael, která mi mimojiné taky pomáhala s designy.
Přeju vše nejlepší, a snad vydržíš ještě pár let!!!


Fanclub Johnnyho Deppa

22. srpna 2009 v 21:42 | Anett |  Různé
Tak. Možná jste už četli, že něco chystám společně s JiliAnnou. A jak je v názvu článku, je to fanclub Johnnyho Deppa. Jsem ráda, že JiliAnna souhlasila a stránky bude dělat se mnou.
A taky, že vytvořila ten úžasný dess k fanclubu. Zatím tam nic nemáme, ale brzo se to změní a přibyde tam určitě spousta věcí!!


Ikona fanclubu:


Krátkodobý dess

22. srpna 2009 v 19:17 | Anett |  Design
Takže. Tamten dess s Johnnym mě pěkně štval, protože měl velké nedostatky. A tak jsem tu hodila jenom tenhle na určitou dobu. Pracuju na novém dessu. Tenhle je pouze obrázek v rámečku. To se brzy změní. Doufám, že dostanu nějaký nápad na nový dess. Už nějaké nápady jsou.

Já v tomhle (dělání dessů) nejsem ale vůbec dobrá. Tak snad se s tímto aspoň na chvilku spokojíte, než mě něco napadne.

Helena bude po třetí matkou :)

22. srpna 2009 v 18:47 | Anett |  Helena Bonham Carter
Právě projíždím jeden blog. Je tam hodně věcí o Heleně Bonham Carter. Tam jsem se dočetla, že Helen čeká třetí mimčo. Věděla jsem, že se o tom spekulovalo. Ale teď je to prý jisté. Samozřejmě jim to moc a moc přeju. A samozřejmě gratuluju!!!


Oslava

22. srpna 2009 v 18:23 | Anett |  To,co se jinam nevešlo
Právě před chvílí jsem se vrátila z již zmiňované oslavy mé kamarádky Katky. Musím říct, že byla sranda, ostatně jako vždycky. Ale stejně nejlepší to bylo nakonec. Když jsme odcházeli, bylo nám řečeno, že bude zmrlina, na kterou Katka úplně zapomněla. Tak jsme ještě 5 minut mluvili s Katčiným taťkou jak to vyřešíme. JiliAnna už musela domů a já už jsem chtěla jít taky. Nakonec jsme si to musely v misce domů . JiliAnna jela domů autem, ale já jsem šla až domů, což je docela kus (asi 5 minut cesty) s tou miskou a ještě k tomu pršelo. Venku jsme se ještě s JiliAnnou tomu úplně smáli au Katky doma taky. Já už jsem nemohla ani dýchat .
Přidám ještě nějaké fotky z oslavy, ovšem bez tváří, jen anonymní . Doufám, že nějaké mám.


Pár slov...

22. srpna 2009 v 11:51 | Anett |  To,co se jinam nevešlo
Včera jsem byla v kině na Harryho Pottera s JiliAnnou a Katkou. Byl to fááákt úžasnej film. Helena to zahrála fakt skvěle (samozřejmě jako vždycky ♥♥). Ale o tom napíšu příště.
Dneska ještě slaví Katka narozeniny tak nebudu mít čas. Teďkom nemám vůbec čas.
Jak jste si asi všimli, moc sem Vás SB neobíhala a taky sem tu dlouho nebyla. Prostě není čas :). Ale já to napravím.
Ještě chystám něco pro fanoušky Johnnyho Deppa, společně s JiliAnnou (té moc děkuju, že mi bude pomáhat). Ale o tom, bude taky článek :). No a teď bych měla jít prohrabat skříň ať vím co na sebe.
Tak se zatím mějte :-*

Vše nejlepší, Tarjo!

17. srpna 2009 v 8:50 | Anett |  Tarja Turunen - všemožně
Dneska 17.8. slaví své 32. narozeniny finská, metalová zpěvačka Tarja Turunen. Přeji jí všechno nejlepší, štěstí, zdraví, lásku, ať má šťastný a spokojený život se svým manželem a hlavně mnoho dalších úspěchů v hudebním světě jako doposud.
Všechno nejlepší, Tarjo!!
Anett :-*

Jsem zpátky!

14. srpna 2009 v 19:46 | Anett |  To,co se jinam nevešlo
Zdravím Vás po dlouhé době!

Dneska jsem se vrátila z dovolené a musím říct, že se opravdu nezdálo že uběhlo 7 dní. Chtěla jsem tam ještě zůstat, ale už jsem chtěla jet i domů :).Užila jsem si tam toho dost. Však Wolf něco ví :). Jeden večer jsme byli tak hyperaktivní, že jsem bouchala hlavou o zem a dělala další jiné blbosti.
Byli jsme taky v Karlově Studánce, kam jezdíme každý rok. Bylo to tam fakt krásný. Prošli jsme Bílou Opavu, akorát jsem se trochu zašpinila, protože jsme šli po té horší stezce. Ale to nevadí no... :)
Pak jsme opékali, byli v městečku kde jsme nakupovali a pak ty zbývající asi 2 dny :D uběhly strašně moc rychle.
Kdybych Vám měla vyprávět všechny pitomosti, které jsme prováděli v pokoji tak bychom tu byli do rána :). Akorát možná ještě něco. Mého bratrance jsme oblékli za holku, měli jsme i paruku tak to bylo se vším všudy... Dost si to užíval a na druhý den si dělal na hlavě copky. Asi to mělo nějaký účinek. A ještě předtím mu řidič v autobuse řekl princezno (on opravdu vypadá jak holka :D) a majitel chaty na které jsme byli, mu taky řekl princezno :D.

Tak Vám sem hodím pár věcí, které jsem si dovezla z Malé Morávky. Je to opravdu jen pár, protože mám ještě dárky pro holky, ale to nechcu fotit aby měli překvapení.

↑↑↑
Placka Metallica. Omlouvám se za kvalitu fotky. Tuto placku si vzala i setřenice a já se zlekla, že je tam poslední. Tak díky!

↑↑↑
Opět se omlouvám za kvalitu. Je to další placka s nápisem Metallica.

↑↑↑
Placka Rolling Stones. Není to pro to, že je poslouchám, zkrátka a dobře líbí se mi to logo :-).

↑↑↑
Zase špatná kvalita :(. Ale bohužel jinak to nejde. Je to další placka Metallica, těch tam bylo nespočetně mnoho.

↑↑↑
Ametystové náušnice. Chtěla jsem je proto, protože ametyst je můj nejoblíbenější kámen a taky proto, že jsou fialové. A fialová je má nejoblíbenější barva. A děkuju za ně mamce :-** a taky tetě, která narazila na ten stánek! :-**


↑↑↑
To jsou ty náušnice, které mám akorát se zlatým háčkem. Obrázek jsem našla na deviantu.↑↑↑
A tady už ametyst. Nevěděla jsem, že se aplikuje při léčbě cukrovky, kterou máme v rodině. Koupila jsem si ho zase díky tetě, která jako první vešla do stánku :-**

↑↑↑
Opět od mamky :-**. Červená, kožená botička.


↑↑↑
Ta samá bota, ale zepředu.


Možná sem pak přidám ještě jednu fotku, jedné nové placky. Ale mám to i jako dárek pro holky tak to sem teď dávat nebudu. Já jsem si to užila a za 2 týdny je zase škola. Toto ale uběhlo co?? Vzpomínám si, že jsem nedávno psala článek že konec července je za námi a už je za námi i konec srpna (skoro). Tak se zatím mějte!

PS: Ještě přidávám diplom z klubu THOE za poznávačku textů.

Díky moc je krásný!! Takže se pro dnešek mějte!


Všechno nejlepší, Lily!

12. srpna 2009 v 7:30 | Anett |  Lily Lindy Lazer
Dnes 12.8. 2009 slaví své 33. narozeniny Lily Lazer,kytarista finské, doom metalové kapely HIM.
A já mu tedy přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a hlavně mnoho úspěchu v hudební branži.

Všechno nejlepší, Ti přeje Anett :-)

PS: Článek je přednastavený, protože jsem zrovna teďkom na dovolené.

Karlík a továrna na čokoládu

10. srpna 2009 v 13:29 | Anett |  Tim Burton
Karlík je další můj oblíbený film od Tima Burtona. Samozřejmě v něm hraje Johnny Depp a Helena Bonham Carter. Dala jsem ho do rubriky Tim Burton, protože nje to film, který režíroval.

Burton se tentokrát ujal oblíbeného románu od spisovatele Roalda Dahla Karlík a továrna na čokoládu, který vypráví o excentrickém výrobci čokolády Willy Wonkovi (Johnny Depp) a dobrosrdečném chlapci z chudé rodiny ze sousedství Wonkovy továrny, Karlíku Bucketovi (Freddie Highmore). Ve většině případů mají Bucketovi na večeři prostou zelnou polévku, do které se Karlík hladově pouští jak se svou maminkou (Helena Bonham Carter) a tatínkem (Noah Taylor), tak prarodiči z obou stran.

Jakkoli je jejich domeček malý a nakloněný na stranu, panuje v něm láska a porozumění. Když Karlík večer usíná, to poslední, co vidí z okna, než zavře oči, je velká továrna na čokoládu. A jako každé malé dítě, i on sní o tom, jaké je to asi uvnitř. Ač se to zdá neuvěřitelné, již patnáct let nikdo nezahlédl ani jediného dělníka, který by z továrny vyšel nebo do ní vstoupil, natož jen stín Willyho Wonky - továrna však nadále produkuje čokoládu v neuvěřitelném množství a rozesílá ji do obchodů po celém světě. Jednoho dne vydá Willy Wonka nečekané oznámení. Dá prý svou továrnu otevřít a odkryje "všechna její tajemství a kouzla" pěti dětem, které objeví v jedné z náhodných čokolád přiložený zlatý kupón. Karlíkově rodině by nic neudělalo větší radost, než kdyby to byl právě on, kdo vyhraje, ale všechny okolnosti jsou proti tomu, protože rodina je natolik chudá, že si nemůže dovolit ani to, aby mu k narozeninám koupila Wonkovu čokoládu.

Každý den přicházejí ze světa zprávy o dětech, které v čokoládě objevily zlatý kupón. Zdá se, že Karlík se musí vzdát veškerých nadějí. První zlatý kupón objeví malý jedlík Augustus Gdoule, který nepřemýšlí o ničem jiném, než jak se pořádně nabouchat čokoládou, další je zlá dívenka Veruca Saltini, která ze svého otce vymámí vše, co chce. Třetí je mistryně ve všech možných sportech a velká milovnice žvýkaček Fialka Garderóbová, jejíž jedinou starostí jsou výhry a ceny. Posledním lístkem dětského čtyřlístku je raubíř Mikey Telekuk, který si myslí, že vždycky ví všechno úplně nejlépe.

Karlík a jeho rodina už nadobro ztratili naději - a tu se stane zázrak! Karlík najde na zasněžené ulici bankovku a hned s ní utíká do nejbližšího obchodu, aby si tam koupil Wonkovu pochoutku. Ne snad kvůli tomu, že by nutně chtěl vyhrát. Spíše se těšil na její chuť...a taky potřeboval utišit krutý hlad. Jenže co to? Pod úhledným obalem se cosi zablýskne. Vždyť je to poslední zlatý kupón! A Karlík tedy může do továrny! I jeho dědeček Pepa (David Kelly), který kdysi v továrně pracoval, než ji pan továrník Wonka nadobro zavřel, je úžasnou novinkou natolik rozrušen, že vyskočí z postele jako mladý jelen. Rodinná rada rozhodne, že by to měl být právě dědeček Pepa, kdo by měl Karlíka na jeho jednodenním dobrodružství doprovázet. Jakmile se Karlík dostane dovnitř, je jako u vytržení, protože kam až jeho oko dohlédne, je něco k snědku.

Tým veselých Umpa-Lumpů těží sladkosti z cukrových hor, které jsou hned vedle napěněného vodopádu z té nejlepší čokolády, nebo pádlují na cukrové vikingské lodi s dračí hlavou po proudu čokoládové řeky, která se vine loukami s trávou a stromy z cukrkandlu. Na stromech rostou višňové želatinové krémy ve tvaru květin. O pár místností dál louská stovka cvičených veverek lískové oříšky do čokolády rychleji, než by to dokázal jakýkoliv stroj. A sám pan Wonka řídí dosud nevídaný výtah, který jezdí nejen nahoru a dolů, ale i do stran a křížem, a tak se bleskurychle přemisťuje po své továrně.

Sám Willy Wonka je stejně zvláštní jako jeho vynálezy. Je štědrý, ale ke konvenčnosti má opravdu daleko. Jakoby nepřemýšlel o ničem jiném, než o sladkostech. Jen čas od času se ponoří do svých vzpomínek, o kterých zjevně nechce mluvit. Jak již bylo řečeno výše, Wonka se mimo továrnu neobjevil již několik let. A Karlík a všichni ostatní se mohou jen dohadovat, proč svůj život plně zasvětil čokoládě. Časem se ukáže, že první čtyři děti jsou pěkně nevychované. Jsou natolik zaměřeny na sebe, že si ani Wonkova světa neváží. Jedno dítě vedle druhého je plné závisti, zloby a domýšlivosti, což je nakonec přivede do pěkných problémů.

Když nakonec zbude jen Karlík Bucket, sdělí mu Willy Wonka tajemství, v čem spočívá hlavní cena: vítěz dostane klíče od továrny. Wonka se se svou rodinou nestýká a tak si řekl, že je na čase, aby pro své čokoládové impérium našel nějakého dědice. Někoho, komu může důvěřovat, že bude pokračovat v jeho životním díle. Proto se rozhodl, že si svého nástupce najde mezi těmi, kteří mají rádi to co on: čokoládu. Na počátku celého podniku však ještě Willy Wonka nemohl tušit, že za jeho štědrý čin se mu na oplátku dostane to, po čem vždycky toužil.


PS: Článek je přednastavený. Až přijedu objeví se tu článek o Čokoládě a ještě o nějakých filmech.

Odjíždím...

6. srpna 2009 v 14:17 | Anett |  To,co se jinam nevešlo
...ano je to tak. Už jsem o tom jednou psala. A právě zítra nastane ten den, kdy odjedu na dovolenou a nebude mě nikdo a nic otravovat (tím nemyslím mé milé SB a ani kamarádky po kterých se mi bude stýskat!) Bude tam klid, i když pochybuju, že si tam najdu čas na knihu :-D.
Takže se tu týden neobjevím. Vrátím se 14.8. a to se budu vybalovat a pak teprve můžu napsat článek.

Takže moje milá SB, teďkom Vás týden nebudu navštěvovat, ale jakmile přijedu napravím to!

A teď už si musím jít balit věci, balím už je od rána a ještě nemám nic sbaleného .

Tak se tu na týden mějte!!!

Bye,bye... :-**

Johnny Depp♥...A man of many faces...

5. srpna 2009 v 20:11 | Anett |  Design
Možná jste si všimli, že jsem se doslova piplala, štvala a kdoví co ještě s novým dessem. Mělo to být úplně jiné! Ale to prostě nejde. Zatím tu prostě bude tento dess, ale zítra to poměním! Nebo to tu mám nechat?? Stejně to mělo být jinak! Takže to trochu změním. Ten nápis - Welcome in my blog - tam neměl být, ale bylo to takové prázdné. Po úpravě tam nebude. Ale dělala jsem to dost dlouho a to se mi ješte stokrát vypl Gimp. Myslím, že to není tak špatné. Mě se na tom líbí ty okraje. Ale stejně to musím zlepšit. A název je Johnny Depp♥...A man of many faces... Což znamená Johnny Depp...Můž mnoha tváří... :-).
Tak co, mám dess vylepšit nebo ho tak nechat?? Kdyžtak hlasujte v anketě.
PS: Stejně to změním :-D


Diplom od Kirsti

5. srpna 2009 v 12:44 | Anett |  I maličkost potěší :-)
Tento nádherný diplom sem dostala od Kirsti za ponávačku. Je na něm Sweeney Todd a je úžasný!!!!!! Moc se jí povedl!!

Ještě jednou moc děkuju, prtože je nádherný :-**

Všechno nejlepší, Eicco!

5. srpna 2009 v 10:29 | Anett |  Eicca Toppinen
Dnes slaví své 34. narozeniny finský cellista a člen skupiny Apocalyptica Eicca Toppinen. Přeju mu všechno nejlepší, štěstí, zdraví a hlavně mnoho dalších úspěchů v hudebním světě!!!
Jen tak dál Eicco!!

Všechno nejlepší Ti přeje Anett!

Johnny Depp♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

4. srpna 2009 v 18:19 | Anett |  Johnny Depp
Johnny ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ *4801**5343* je můj nejoblíbenější herec. A všimla sem si, že k němu nemám napsané to co například k Heleně a k ostatním. Tak jdu na to!!


Johnny Depp, vlastním jménem John Christopher Depp II. (* 9. června 1963) je americký herec, známý zvláště pro své výkony ve filmech Střihoruký Edward, Ed Wood, Piráti z Karibiku, Mrtvý muž nebo Karlík a továrna na čokoládu. Má hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.

Je ženatý s francouzskou zpěvačkou a herečkou Vanessou Paradis. Mají dvě děti, dceru Lily-Rose Melody (* 1999) a syna Johna "Jacka" Christophera (* 2002), kterému říká Jack podle hrdiny filmu Piráti z Karibiku Jacku Sparrowi. Dříve se také věnoval hudbě. Žijí střídavě ve Francii, v Los Angeles a na Bahamách.

Má tři starší sourozence, sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako jeho osobní manažerka, sestru Debbie a bratra Daniela Deppa, který se živí psaním scénářů. Má indiánské, německé a irské předky ( jeho prababička byla čistokrevná indiánka z kmenu Cherokee). Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.

Johnny Depp se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak: potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo s bídou dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori filmová maskérka seznámila svého muže s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se tak stal herec. Johnnyho první film byla "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Roli dostal díky náhodě - režisér filmu se zeptal své dcery, koho by do oné role obsadila a ta si vybrala Johnnyho. Co se týče Johnnyho kapely The Kids, tak jsou stále úspěšní a občas uspořádají koncert i dnes.

Další role, kterou nejprve nechtěl byla role Toma Hansona v seriálu "21 Jump Street". Z Johnnyho se díky postavě detektiva Hansona okamžitě stala hvězda. Další role následovaly velmi rychle. Filmy Střihoruký Edward, Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood či Donnie Brasco jen potvrdily jeho talent a za tři z nich získal nominace na Zlatý Glóbus ("Střihoruký Edward/Edward Scissorhands", "Benny and Joon", "Ed Wood").

Během natáčení Střihorukého Edwarda poznal i svou lásku herečku Winonu Ryderovou. Zamiloval se tak, že si nechal na ruku vytetovat "Winona forever" (Winona navždy). Po třech letech, ale přišel rozchod, a tak i změna "Wino forever" (opilec navždy). Johnny chodil i s Kate Moss i když spíš střídavě. Ve 20 letech se oženil s filmovou maskérkou Lori Anne Allyson, ale o dva roky později se rozvedli. Také nějakou dobu žil s Jeniffer Grey.

Měl problémy s drogami, ale všechno vyvrcholilo tím, když se herec River Phoenix v roce 1994 předávkoval heroinem přímo před Jonnyho klubem Viper´s Room v Los Angeles. To ho naprosto odradilo a rozhodl se přestat.

V roce 1996 měl svůj režijní debut ("The Brave"). Tento film nejen režíroval, ale hrál i hlavní roli a podílel se na scénáři. Do vedlejších rolí obsadil např. Iggyho Poppa nebo Marlona Branda. V roce 1999 se stal spoluvlastníkem francouzské restaurace v Paříži "Man Ray".

Johnny má dvě děti, dceru a syna. Dne 27. 5. 1999 se mu v 8:25 večer nedaleko Paříže narodila jeho a Vanessina dcera Lily-Rose Melody Depp. Jeho partnerka je francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradis. Vanessa Paradis je ve Francii velmi oblíbená, vydala mnoho alb a zatím poslední je album Divinidylle (2007), za které doslata několik cen. Johnny s ní na tomto albu spolupracoval - namaloval jí přední obal a režíroval její videoklip k písni L´incendie, kde se také objevil. Podílel se i na jejích starších deskách. S Johnnym Deppem žije Vanessa od roku 1998 a jsou poklánáni za nejzamilovanější pár Hollywoodu. S Vanessou žije Johnny ve Francii, i když mají i domy v Los Angeles, v Londýně, v Paříži, spoluvlastní restauraci v Paříži a vlastní ostrov v Karibiku. Když byly jejich dcerce Lily-Rose 3 roky, tak se jejich rodina rozrostla o dalšího člena. 9. dubna 2002 se jim v 1:30 v noci narodil syn, který se jmenuje po svém otci, tedy John Christopher Depp III, ale říkají mu Jack. Obě jména svých dětí si nechal Johnny vytetovat na tělo, nápis : "Lily-Rose" má vytetovaný na hrudi u srdce a: "Jack" má na levé ruce pod letícím vrabčákem (vzpomínka na Piráty z Karibiku). Zatímco ostatní hollywoodské hvězdy prodávají fotografie svých dětí za miliony dolarů, Johnny a Vanessa se k podobným praktikám nikdy nesnížili. Děti se snaží před novináři chránit a Johnny Depp se nechal slyšet, že jestli někdy nachytá nějakého paparazziho jak fotí jeho děti, tak bude paparazzi velice litovat - koneckonců v minulosti byl Depp za napadení dotěrného paparazziho několikrát zatčen. Soukromí svých dětí si pár velmi střeží.

19. listopadu 1999 Johnny Depp přijal svou hvězdu na slavném Hollywoodském chodníku slávy.

V roce 2001 se Depp objevil ve snímku Z pekla v němž si zahrál policejního komisaře Freda Abberlina, odhalujícího podivné souvislosti v příběhu Jacka rozparovače. Ve stejném roce předvedl výborný výkon ve filmu Kokain, kde hrál drogového pašeráka George Juunga. S režisérem Timem Burtonem spolupracoval kromě filmů Střihoruký Edward a Ed Wood také v roce 2005 když se objevil v jeho diváckém hitu Karlík a továrna na čokoládu nebo když propůjčil svůj hlas postavě Viktora v animovaném horrorovém příběhu Mrtvá nevěsta Tima Burtona.

Johnny Depp získal nominaci na Oscara, Zlatý globus, cenu Screen Actor's Guild a nominaci na televizní cenu BAFTA za roli J. M. Barrieho ve filmu režiséra Marca Fostera Hledání Země nezemě (2004), kde hrál s Kate Winslet a Freddie Highmorem. Depp také získal nominaci na Oscara, BAFTA a Screen Actor's Guild za roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním dobrodružství Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2001). Roku 2006 se opět objevil v roli Jacka Sparrowa ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže V roce 2007 se objevil v posledním díle Pirátů z Karibiku -
Piráti z Karibiku na konci světa

Další jeho snímkem je Libertine (2004) od Laurence Dunmorea, kde si zahrál básníka ze 17. století se slabostí pro ženy. Jeho hereckými partnery mu jsou John Malkovich a Samantha Morton. Z dalších jeho filmů jmenujme např.Tajemné okno Davida Koeppa nebo Tenkrát v Mexiku od Roberta Rodrigueze. Velmi úspěšný byl i Johnnyho další film, muzikálový horor: Sweeney Todd - Ďábelský holič z Fleet Street , za ketrý byl nominován na Oscara a získal Zlatý Globus. Film režíroval Tim Burton, a co se týče spolupráce Tima a Johnnyho, tak kromě toho, že je pojí dlouholeté přátelství, spolu natočili už šest filmů a točí další. Johnnyho další filmy jsou Veřejní nepřátelé (2009), kde si zahrál gangstera Johna Dillingera, Alenka v říši divů (2010), kde měl malou roličku Kloboučníka - opět režie Tima Burtona a film Imaginarium of Dr. Parnassus, kde nahradil zesnulého herce Heatha Ledgera.
Zatím nejnovější film, který Johnny natáčí je The Rum Diary.

Zajímavosti:
- Na levé ruce má osm jizev, protože řezáním do vlastního těla si zaznamenává různé životní události.
- Má na těle více než 13 tetování: jména svých dětí a matky, letícího vrabčáka, hlavu indiána, lebku s nápisem "Smrt je jistá", převrácený trojůhelník, ozdobný nápis "Since Exile Channing", symbol "The Brave" ze stejnojmeného filmu, malou trojku, tři malá srdíčka (=Vanessa, Lily-Rose, Jack), tři malé trojúhelníky, malý otazník a další.
- Je kmotrem prvorozeného syna herečky Heleny Bonham Carter a režiséra Tima Burtona - Billyho Raye Burtona (nar.2003).
- Mezi jeho blízké přátele patří kromě Burtona a Iggyho Popa také kytarista skupiny Rolling Stones -Keith Richard. Když se Johnny dozvěděl, že bude hrát Jacka Sparrowa v Pirátech z Karibiku, tak postavu svým způsobem stvořil podle něj.


Ocenění:

1990:
ShoWest Award

1996:
London Critics Circle Film Awards (Ed Wood a Don Juan de Marco)

1998:
Golden Aries (Russian Guild of Film Critics) (Strach a hnus v Las Vegas)

1999:
Hollywood Walk of Fame (=Hvězda na Hollywoodském chodníku slávy)
César Awards, France

2000:
Blockbuster Entertainment Awards (Sleepy Hollow)

2004:
Screen Actors Guild Awards
MTV Movie Awards (Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly)
MTV Movie Award Mexico (Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly)
IFTA Award (Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly)
Teen Choice Awards (Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly)

2005:
People's Choice Awards (Hledání Země Nezemě)

2006:
Teen Choice Awards (Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže)
People's Choice Awards (Karlík a Továrna na čokoládu)

2007:
MTV Movie Awards (Nejlepší herecký výkon)
People's Choice Awards: Favorite Male Action Star
Favorite Male Movie Star
Favorite On Screen Couple
(Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže)
Teen Choice Awards (Piráti z Karibiku: Na konci světa)
Golden Globe (Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street)

2008:
People's Choice Awards (Piráti z Karibiku: Na konci světa)
Kid's Choice Award (Piráti z Karibiku: Na konci světa)
MTV Movie Awards (Piráti z Karibiku: Na konci světa)
MTV Movie Awards (Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street)
National Movie Awards (UK)
(Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street)


Snad to zatím stačí ...

Od NightSilentAngel

4. srpna 2009 v 14:17 | Anett |  I maličkost potěší :-)
Tento krásný diplom jsem dostala od mého SB NightSilentAngel za nejlepší královnu metalu. Vybrala jsem Tarju, protože ona pro mě je královnou metalu.

Děkuju, ten diplom je vážně krásný!!! :-)