Září 2009

Spřátelené blogy ♥

29. září 2009 v 18:24 | Anett |  Důležité

Blog o metalové hudbě, Finsku, umění, knihách♥...


Blog o metalové královně Tarje Turunen♥...


Blog o Arch Enemy, Nightwish, Tarje, Within Temptation♥...


Blog o Within Temptation, Epice a Nightwish♥...


Blog o Nightwish, Tarje, Finsku♥...


Blog o Nightwish, Tarje, Within Temptation♥...


Blog o Tarje, Finsku, Nightwish♥...


Blog o Ramstein, Tarje♥...


Blog o tajemnu, povídky, různé skupiny, počítačová grafika♥...


Blog o Nightwish, Tarje, Slipknot♥...


Blog o norské skupině Kamelot♥...


Blog o autorčiných názorech, její myšlenky, Marilynu Mansonovi, HIM, Nirvaně♥...


Blog o Nightwish, Tarje, Finsku♥...


Blog se super řetězákama, o Apocalyptice, Epice, Evanescence, Nightwish, Within Temptation♥...Blog o metalové královně Tarje Turunen♥...Blog o The Rasmus, Finsku, Nightwish♥...Její nový blog, na kterém se časem objeví Tarja Turunen, Nightwish, Within Temptation♥...Blog o Within Temptation, Tarje♥...Blog o příbězích, hudbě♥...Blog o Epice, Slipknot, Nightwish, najdete zde i obrázky, které kreslila autorka blogu♥...Blog o vlcích, Northern Kings, mytologii♥...Blog o Within Temptation, Epice, Nightwish, Tarje♥...Blog o Epice, Within Temptaion, Sirenii, Emily The Strange♥...Blog o Within Temptation, Tarje Turunen, nadpřirozených bytostech, Evanescence, The Rasmus♥...
Blog Nightwish, Tarje, Finsku, Stratovarius♥...
Blog o Nightwish, Epice, Tarje Turunen a hlavně o zážitcích z koncertů a reportážích s metalovými hudebními hvězdami♥...Blog o Tarje, Finsku, Epice, Within Temptation♥...Blog o Nightwish, Tarje, Metallice, Apocalyptice, Within Temptation, najdete zde také kresby, které kreslila sama autorka blogu♥...

???Kdo má ty názvy pořád vymýšlet???

29. září 2009 v 17:31 | Anett |  Vykecálek :D
Zdravím Vás, milý, blogový přátele!

Opět se omlouvám, že sem se zde dlouho neukázala, nepsala mým drahoceným SB komentáře. Může za to málo času a taky se mi o víkendu moc nechtělo.
A teď? Teď to samozřejmě napravím. Smažu některá SB, oběhnu ten zbytek a napíšu nějaké články.

Ovšem, nevím jak to budu stíhat, protože teď mě přepadla asi nějaká chřipka. Mám děsný kašel a rýmu a k tomu mi třeští hlava...

A počasí mi k té nemoci ještě dopomáhá :(. A to máme jet v sobotu se školou do Mikulčic a já tam chci jet, jenomže nevím, jak mi bude v sobotu...

A taky chci poděkovat že jste se zapsali a za pěkné komentáře!!

Ale teď už jdu mazat ty SB...

The thoughts in the clouds are parting Anett...

Nic zvláštního

22. září 2009 v 18:07 | Anett |  Různé
Zdravím!

Nepřináším Vám moc novinek, protože jich moc není :).
Akorát jsem chtěla oznámit, že máte poslední šanci se zapsat, jestli chcete být nadále mými spřátelenými blogy. Takže teďkom musím oběhnout ty blogy, kteří se ještě nezapsali, nebo něco nenapsali, abych věděla jestli je mám smazat nebo ponechat.

Tak já to oběhnu a pak už bude článek kdo zůstal mým SB!

Zatím se mějte ;)!

PS: Ještě k tomu zapisování. Vy kteří by už jste nechtěli být nadále spřátelení, napište prosím důvod. Já jen tak, že bych to možná ráda věděla. Tak díky! :-)

Když se Anett nudí :-//

19. září 2009 v 14:06 | Anett |  Fotky mnou vyfocené
Zdravím!

Tak dneska se celkem nudím a tak jsem něco zkusila. Prosím neděste se mého ksichtu :D:D...
Je to pěkná blbost :D...

Kdo chce vidět ten ksichtík, nechť klikne na celý článek!

INFO

18. září 2009 v 19:03 | Anett |  Různé
Tak Vám přináším nějaké informace :)!

Nevím jak jinak jsem měla nazvat článek... už mě opravdu nic nenapdá, a zvlášť dneska, kdy mám úplně vymazaný mozek :D.

Tak začneme u školy. Na hudebku jsme měli zálesáky. Ovšem učil nás pouze jeden! A já jsem taaak ráda, že nezkoušel :)...

No a teď k blogu. Takže chystám nový dess. Ale nevím kdy se tu objeví, protože škola mě dost zanedbává. Chcete vědět jaký to bude dess nebo se necháte překvapit?? Nechte se překvapit, snad se povede.

A taky teďkom už jdu smazat nějaké SB, o kterých vím, že tu nechodí!

Tak se zatím mějte...

Totálně vymazaná :D Anett...


Řetězák od Cut Wrists

17. září 2009 v 17:17 | Anett |  Řetězáky a dotazníky
Mám chuť na nějaký řetězáák. Tentokrát od Cut Wrists.

1)
Vyhláskuj své jméno pomocí prvních písmen názvů tvých oblíbených písniček:

A - Aerials (System Of A Down)
N - Nemo (Nightwish)
E - Empty Walls (Serj Tankian)
T - The Howling (Within Temptation)
A - Angel Of Death (Apocalyptica)


Hlásím se :)

17. září 2009 v 16:53 | Anett
Zdravím!

Taky se máte tak skvěle jako já?? Já se mám úžasně! A bude to asi tím, že jsem předčasně dostala Nový měsíc. Měla jsem jí dostat až v říjnu na narozky, ale mamka jí koupila už teď. Takže potom dostanu pouhé dva díly... Sice jsem to četla na PC, ale lepší je kniha!!!!

Ani nevíte, jakou jsem měla radost, když jsem to dostala :) :) :)...
Čekám na to tak dlouho a teď to přišlo :P...
Nevšímejte si mých keců... jsem prostě jen šťastná!!

A taky jsem tak ráda, že se zapsalo do třídění docela dost SB. Já samozřejmě nesmažu všechny, jen ty, kteří jsou jako by neaktivní. Prostě se tu neobjevují!!

A zítra zase fyzika :(. Už se ani neučím :)...

A pak hudebka... jááá se tak těším!! Až na to, že asi budeme mít zálesáky :D... Tak to pak bude menší problém s těma záchvatama :D:D:D... Chudáci praktikanti...

Tak se zase mějte :P...

Streštěná Anett :)

Přikládám diplom od JiliAnny za soutěž!

Díky je moc krásný!! :-**

ÚVOK

16. září 2009 v 14:44 | Anett |  Vykecálek :D
Zdravím!

Tak nejdříve co znamená název článku. Je to zkratka pro úklid v odporné kuchyňce.
Ano, dneska jsme museli tu naší školní odpornou "kuchyňku" uklízet. Dá se tomu vůbec říkat kuchyňka? Néé je to skladiště hrnců a všech zastaralých věcí :D.

A taky jsme změnily, že nebudeme mít vedení domácnosti (VD) ale vaření v odporné kuchyňce (VVOK)... To ej takový hnus... já utírala sporák, teda jestli se tomu dá tak říkat. A byla jsem úplně mastná :(

A ještě k tomu místo aby sme dostali nové trouby, tak náš chytrý ředitel chce koupit mičku... a šicí stroje, které bychom stejně beztak nepoužívaly.

Já sem tak naštvaná :-//... ani nevím proč bych měla být naštvaná! Je tam špína a my to musíme vždycky po někom uklízet :-//

Já si tu nebudu vylívat svou náladu. Raději se jdu učit...

Nezapomeňte se někteří zapsat do třídění SB.

Zatím se mějte...

Zničená tou "čistotnou kuchyňkou" Anett ...

Můžete se přihlásit!!

15. září 2009 v 19:46 | Anett |  Johnny Depp
A jak jste si možná už všimli, založily jsme spolu s mou drahou Jil fanclub Johnnyho Deppa.
A tak se můžete Vy, kteří máte nějakým způsobem Johnnyho Deppa či jeho filmy rádi, přihlásit se.
A čím víc členů bude, tím budeme radši! Můžete také posílat JiliAnně své kresby nebo grafiku dělanou na počítači, nebo prostě cokoliv Vás napadne, samozřejmě musí být tématem Johnny. Nebo nějaká jeho filmová postava, či něco pro něho.


Budeme rádi za každého nového člena!

Třídění...

15. září 2009 v 19:31 | Anett
A je to tu zase. To třídění, které tak nesnáším, protože se zbavuji (to je nesprávné slovo) svých SB. Ale mám pro to pár dobrých důvodů.

Možná i jak jste si všimli, mám dost SB, něco přes třicet. A vůbec nestíhám obíhat.A někteří, jak jsem zaregistrovala, už sem vůbec nechodí. Nemyslím to, že je teď škola a vy nestíháte. U mě je to samý, taky nestíhám. Ale snažím se svá SB vždy oběhnout. Já tím hlavně myslím to, že prostě něktří sem nechodí vůbec. A má vůbec smysl mít v tom seznamu někoho kdo mě nenavštěvuje, a já jeho jo? Nebo když už mě ty věci, co má na blogu vůbec nezahímají? Stejně většinu SB ponechám, protože asi polovina SB jsou mými nejlepšími spřátelenými blogy.

A proto nejdřív chci, aby jste se zapsali. Teda ten kdo chce být nadále mím SB. Kdo ne ať taky napíše. A ty blogy, u kterých poznám, že se prostě neodváží sem ani vstoupit mažu!! Máte na to týden. Je to málo času? Pokud ano, udělám ještě speciální článek, protože vým, že někteří nestíhají, kvůli škole.

Takže... to sem chtěla jenom napsat, protože v tom mám guláš!! :-)

Seksi buzííík xD

15. září 2009 v 14:39 | Anett |  Vykecálek :D
Zdravím!!

A ani se mě neptejte co znamená ten název xD.... Prostě jsme se jednou zase s Jil a Katkou bavily. No a Jil řekla finsky jak se řekne pohlaví nebo co, no prostě "seksi". Zaznělo to tak fajně měkce xDxDxD... A ani nevím jak jsem přišla na toho buzííka?! To zní tak...no opravdu jako když mluví buzíci :D. No prostě jsme střelené, ale to z posledních dvou článků jste si mohli povšimnout :D. A dneska byl ve škole prozměnu "seksi krtek". Podívejte já vám to raději nebudu vysvětlovat, protože by to bylo na dlouho a na to nemám moc času.

Teďkom nemám čas vůbec. Tak aspoň jsem ráda, že napíšu jeden článek do týdne a to nestíhám obíhat SB. Ale jakmile bude čas tak oběhnu hned všechny!! Slibuju!!

Zatím se mějte pěkně.... A... no já už raději du, nemám moc času!! Zatííím

Název? Raději ne!!! xD

10. září 2009 v 19:30 | Anett |  Vykecálek :D

Zdravím všechny vysmáté i smutné! :D

Já se můžu zařadit do skupiny těch vysmátých, protože to co jsem poslední týden zažila tak to bylo něco!! :D:D

No tak něco už jste se mohli dočíst v předchozím článku. Něco málo!! Stalo se toho ovšem mnohem a mnohem více!! Tak třeba jsem Vám zapomněla napsat, že s náma do toho Olomouce jeli dva praktikanti. Mladí praktikanti. A jeden měl klobouk jak myslivec :-D :-D :-D. Nejdřív sme mu říkali kloboučník. Potom JiliAnna přišla na zálesáka :D:D... no jak mi to na WC (WC - s tímto se stalo také mnoho věcí ve vlaku, viď JiliAnno xD) a s tím zálesákem xD chodí ještě jeden praktikant (no né jako chodí, ve smyslu, že by spolu něco měli. Ale kdo ví?! xD) a tak jsem na WC (xD) přišla na homo zálesáka!! xD Takže máme Zálesáka a Homo zálesáka!

A to ještě nevíte co bylo v Popcornu :D (nééé že bych si ho kupovala pravidelně, to nikdy!!! Jen kvůli plakátu). Ty inzeráty s těma hrubkama, nebo jeden dooost zajímavěj článek ve kterým jsme se třeba dozvěděli, že si máme s kámoškama udělat módní přehlídku! Jo JiliAnno na to se musíme ještě domluvit xD. Mimochodem bylo to v článku HSM :-! a to není všechno. Jenomže mě se to teď nějak nechce všechno psát....

Dneska ještě výbuchy smíchu díky "M-síš počkat!" :D:D:D aaa?? Co jsem Vám to ještě chtěla?? xD
Nějak mi zase vypadla ta paměť xD. Jo a víte, že s ním celé kuře? Tak dopoledne jednu půlku a odpoledne druhou a pak ještě plno jídla. No sem žiravina...ale z toho JiliAnna taky nemohla xD.

A to jsem se ještě teďka nasmála s Wolf xD. Jak ona má tu kamarádku EMO xD.

Naše konverzace:

Wolf ‎(19:06):
asi tak:-D ááá já vás všefičky táák lowííískujuuu...*muck mtmmmr*

Anett ‎(19:06):
:-D:-D ja fáás taky muck

Wolf ‎(19:07):
muckuju vás:-D

Anett ‎(19:07):
mucinky muc
k

:-D:-D)

Wolf ‎(19:08):
upa nejvíc:-D

Anett ‎(19:09):
upa mocinky nejvíííts

Wolf ‎(19:09):
:-D:-D:-D
my jsme ale hofáádka

Anett ‎(19:10):
no to jsme ale upa nejvíc hofádka

Wolf ‎(19:10):
nejvetšínkovatější

Anett ‎(19:11):
nejmiloučkovatější :-D:-D

Wolf ‎(19:11):
nejwíc dokonaloušcí.---*muck*
ááá kurva leze mi to na mozek:-D

Anett ‎(19:12):
:-D a ja uz nevim co rikat :-!
:-D:-D:-D:

Wolf ‎(19:12):
to me nejak nemrzí:-D


xD To je tak když se někdo nudí! No já už asi fááákt nemám co říct!

PS: Ta animce na začátku... no Serj. V poslední době jsem ujetá na písničce Aerials. I když ta animce s tím nemá nic společnýho,ale prostě líbí se mi :P.

Tak se mějte a přeju Vám zítřejší den, takový jako ho budu mít já!! ysmátý xD xD

Polomrtvá? .... Mrtvá x(

9. září 2009 v 18:40 | Anett |  Vykecálek :D
Zdravím všechny, kdo dneska nemusel prochodit celý den!

Byli jsme totiž na výletě v Olomouci. A kvůli toho mám teď obvázanou nohu, protože nemůžu chodit. A ještě lepší zpráva! Zítra máme na 7 a to tělocvik. Jenomže to už zřejmě cvičit budu.
Jinak k tomu Olomouci. No byla to doooost velká sranda :-D. Už ani pořádně nevím čemu jsme se smáli. Říkali jsme samé blbosti. A ještě jsme byli před kostelem (fakt moc krásným kostelem!!!) a učitelka řekla: "Ty vole, to je nádhera!!" :-D :-D....
A to by nebyla Anetka aby se nám nezačala smát :-D :-D :-D. A pak v tom muzeu...ty papuče :D... No to máte jedno, přejdeme k cestě domů, tedy jízda kupé.
Taky pěkná sranda. Když vypustím to, že se tam Katka válela smíchy po zemi a lidi, kteří by si chtěli třeba sednout tak odpuzovala :-D, tak toho bylo ještě několik. Hádali jsme se s nějakýma mrňatama :-D.... tak jsem jim tam nadávala do krtků :D:D. No a pak jsme se pořád smáli jedné větě... Hmmm mám krátkou pamět, jakáže to byla věta si nevzpomenu, ale řekne Vám to má drahá JiliAnna. Bylo to něco jako "musíš počkat" ale v šišlání :D:D:D:D.....
A pak už ve vlaku z Ostravy byla cedulka WC. Bylo to přesně pod sedadlem, kde seděla Katka. A tak mě napadlo, že WC je za rohem takže by si klidně Ti lidé mohli myslet, že WC je právě na té sedačce, kde seděla Katka :D:D:D.... A měla jsem chuť tu cedulku předělat :D:D... JiliAnna u toho brečela smíchy a tekli jí zelené slzy :D.

No zatím by to mohlo být vše. Kdyžtak JiliAnna asi zřejmě taky napíše něco na blog, tak se pak mrkněte. Myslím, že má delší paměť, já to všechno hned zapomenu :D.

Tak já se jdu učit...vypadá to bledě :-D

Tak se zatím mějte! Vaše polomrtvá, mrtvá Anett

Huba

4. září 2009 v 18:07 | Anett |  Pecka dne :-)

"Bolí mě huba."

Tak toto jsem řekla já. První hodina hudebky po prázdninách dá opravdu zabrat. Ani jsem nevěděla jak se zpívá. A po první písničce mě prostě bolela čelist...

Samozřejmě následovaly záchvaty smíchu ... :D

Novinky

4. září 2009 v 18:04 | Anett |  To,co se jinam nevešlo
Zdravím Vás, lidičkové!

Tak přináším nějaké novinky. Chtěla jsem tedy jenom oznámit, že teď nějak neobíhám všechna SB a ani neodepisuju na otázky v komentářích. Důvodem je, že mám zřejmě zablokované nějaké stránky, takže mi stránky některých SB nejdou. Tak se omlouvám, nevím proč je to tak. Ale nejde mi ani můj blog. Takže můžu psát jen články a na komentáře se dívat přes blog.cz.

Tak snad chápete! Budu se snažit psát články a obíhat SB u kterých mi jde blog. Ale omlouvám se, že u nějaké poloviny mi blog nejde. Ale není to chyba blogu.cz ale mého netu. Takže se to budu snažit vyřešit.

Tak se zatím mějte!

Snad se mi podaří to opravit...

Noha

1. září 2009 v 18:31 | Anett |  Pecka dne :-)

"Ať si Tvoje noha, políbí nohu."


Tak toto vyšlo z úst mé nejleší kamarádky Katky. Bohužel nevím jak to přesně bylo, ale nějak tak určitě . A pak přišla na to (cca po 5 minutách), že je to pěkná blbost. A tak to beru za pecku dne, i když se to stalo včera.

První den jsem přežila!

1. září 2009 v 18:26 | Anett |  Vykecálek :D

Zdravím Vás, lidičkové!*3970*

Tak první den ve škole jsem celkem přežila. První, nudný den :). Po tom co nám učitel oznámil rozvrh a že máme třikrát za týden odpoledky... No asi bych ho vraždila. A v pátek v provizorním rozvrhu máme napsáno TV a máme společně s klukama. Takže si zabírám záchody, ať se můžu převlíct.
Jinak to byl celkem dobrý den. Zítra už zase musím tahat bágl... kdo ví, jestli ho ještě unesu :D.
A ještě mě štve, že nám na ájinu vyměnili učitele. Ono ta učitelka, kterou budeme mít není špatná, jak by mohla, když je moje příbuzná :D. Ale ten co sme ho měli byl lepší. I jako že s ním byla dooost sranda. Ty jeho kecy miluju :D. Ale naštěstí ho máme na hudebku. A žákovské máme, jak kdyby jsme chodili do první třídy. Boože takové dětské. Musím si vzít obal aby mi to tu ŽK nějak celou zakrylo a aby mi nešli vidět ty obrázky :P.

A jak jste se měli vy první den ve škole???

PS: Taky jsem měla strašnou radost z růžového hrošíka od JiliAnny*3970**4801*

PPS: Mimojiné jsem si rozřezala prst na noze :(. Dost to bolelo a dost dlouho mi valila krev. Tak si říkám, jaké ty lidi sou hovada, že nechají na hřišti a v trávě plno skla od lahví z alkoholu a ještě rozbitého. Takže ponaučení? Nechodit po trávě v žabkách. Teda pokud tam je nějaké větší sklo. Ono tam totiž můžou být malé střipky a ten mě asi řízl. A dost krutě...