Únor 2010

Flákám to...

15. února 2010 v 9:31 | Anett |  Vykecálek :D
Zdravím...

Poslední dobou to tu nějak zanedbávám, ale jediný důvod je že doma nemám PC, protože jsem se přestěhovala. Pokusím se něco napsat, jen co se dostanu k PC.
Teď mám sice prázdniny, ale vůbec nic nestíhám... Do školy si musím udělat 3 prezentace, navíc ještě vybalovat pár věcí v novém bytě, no není to lehké :D.

Taky mám asi 5 knih, které chci dočíst do března, což mi asi nevýjde :D.

No asi bych měla jít začít dělat ty prezentace. Tak se hlavně omlouvám mým SB, že je nebudu navštěvovat moc často a já doufám, že si mě nesmažete.Doufám, že chápete v jaké jsem teď situaci (bez kompu - ale nijak zvlášť mi nechybí :D)...

Tak se mějte, hned jak budu moct oběhnu všechna má SB!!!!

Please smile :)

1. února 2010 v 18:33 | Anett |  Vykecálek :D
Zdravím :)

Tak jaké bylo vysvědčení? Já naštěstí dobrý, ale jak říkám dá se zlepšovat. No tu fyziku si mohla odpustit :D:D.

Odmítám chodit na hodiny občanské výchovy. Akorát se tam zrovna teďkom dohadujem o tričkách a o mikinách a nakonec zjistíme, že teda budou jen trička... To fakt nestojí za nic jen tam sedět a poslouchat to. A ještě se dívat jak ty trička ničí a dávají na to nějakou buzerantskou korunu místo aby tam dali něco co dává smysl o odchodu ze základky.

Ale to nebudu vůbec rozebírat. Poslední dobou je nálada na bodu mrazu. Taťka mi říká usměj se aspoň trochu. A já vždycky hodím nucený úsměv, který mi ovšem nevydrží moc dlouho.

To ale budou nějaké předstěhovací nervy :D nebo nevím jak to nazvat.

No tak se zase na nějakou dobu mějte, než se rozhodnu zas tu něco napsat...:)