Duben 2010

Scorpions - Ostrava 22.4. 2010

23. dubna 2010 v 18:42 | Anett |  Jiné kapely
Včera jsem měla to štěstí a jela jsem do Ostravy na koncert německé hardrockové skupiny Scorpions.
Koncert v Ostravě by měl být údajně úplně posledním koncertem. Já si to maximálně užila a teď sem napíšu jak to asi probíhalo.

Ještě před samotným koncertem jsme zastavili u Avionu a vlezli jsme do IKEI. IKEA je skvělej obchod, takže jsme tam strávila nejméně hodinu :D. Po nákupech jsme se vydali na koncert. Cesty byli uzavřené, tedy vedli je policajti kyvadlově. Bylo to šílené. Než jsme našli místo na parkování uběhla asi půlhodina. Naštěstí jsme nezaparkovali moc daleko, takže jsme nemuseli chodit několik kilometrů :D. Když jsme došli na místo konání (Ostravská radnice) tak jsem byla celkem v šoku. Fakt nemám ráda davy lidí a to bylo něco naprosto šíléného.

1

The Good Die Young

22. dubna 2010 v 11:44 | Anett |  Různé
Právě před chvílí jsem dorazila z přijímaček na gympl. No řeknu Vám nebylo to zas tak hrozné jak jsem si myslela. Celkem se to dalo. No a za chvilku zas mizím do Ostravy na koncert Scorpions. Taťka jako zapřísáhlý fanoušek si je nemůže nechat ujít a tak jedu s ním :-D.


Většinu písniček znám z dětsví, dá se říct, že jsem na nich vyrůstala :D.
A duet s Tarjou jsem si fakt oblíbila.
Tak já se jdu balit...

Mějte se a třeba se tam (pokud někdo z vás jede :D) s někým z Vás potkám. :-)

PS: Včera oslavil Juka 32. narozeniny. Úplně mi to vypadlo,ale přesto mu přeji všechno nejlepší!!!!!!

Veselé Velikonoce!

4. dubna 2010 v 10:55 | Anett |  Různé
Všem svým drahým spřáteleným blogům a taky těm co navštěvují tento blog přeji veselé Velikonoce, klukům především bohatou výslužku a taky by mohli šetřit nás holky nemyslíte? :-D

Veselé Velikonoce!

Anděl z Amaranthu

3. dubna 2010 v 17:39 | Anett |  Nightwish - všemožně
Už dávno jsem viděla na mém spřáteleném blogu Aira Iines Hyvönen narazila na fotku modelky, která hraje anděla v klipu Amaranth. Na přání Jil to dávám na blog, abych Ti to nemusela posílat mailem :).

1

Jmenuje se Anya Monzikova a je jí kolem 24 let. Živí se jako herečka a modelka.

2