Květen 2010

My total dependence♥

20. května 2010 v 17:18 | Anett |  Design
2

 Tak nový dess jsem nastavila dříve než jsem si myslela. K názvu My total dependence není co dodat, prostě moje totální závislost.

Mě se celkem líbí,a doufám tak že i Vám se bude aspoň trochu líbit.

Jonne se tu bude ohřívat dlouho :D.

Tak zatím se mějte jdu dokoukat ten hokej :-).

Přemýšlím o ...

19. května 2010 v 14:37 | Anett |  Vykecálek :D
Dá se říct, že přemýšlím o hodně věcech. Ale aktuálně a k blogu přemýšlím o novém designu. Už se mi rýsujou představy, teda vím to přesně. Ale bohužel museli jsme celý PC přeinstalovat, a tak tady nemám žádný program jako PhotoFilter a tak. Ale to se stáhne. Problém je v tom, že ani času moc nemám, jedině o víkendu, když někdy zasednu k PC.

Jonne
Měla by tam být tahle fotka, ale ještě nevím jistě. Ve škole jsem projížděla deviantart a jsou tam fakt skvělé fotky. Jenže to ještě nemám projeté celé :-D.
Ta fotka je skvělá ♥ no nééé :D.

Dobře, končím...čas utekl a já už musím domů :D. (Jak může někdo kurňa zakopnout ve vodě? :D:D).

Johnny Depp - Kalendář 2011

17. května 2010 v 14:17 | Anett |  Johnny Depp
Jak jsem psala v předchozím článku, ve čtvrtek jsme byli v Praze a já jsem si v Bontonlandu koupila kalendář Johnnyho Deppa. Ještě jsem ho z nějaké části dostala k jmeninám od Jil (♥).

Kalendář Johnny Depp
Tak to je on! :-) Jinak na všech fotkách v tom kalendáři vypadá skvěle, jak jinak :).

Jak mi málem upadly nohy

13. května 2010 v 13:24 | Anett |  Vykecálek :D
Přesně před týdnem jsme jeli do Prahy. Z naší třídy pouze 6 holek jako dozor pro páťáky. Jeli jsme do muzea na výstavu "Planeta Země", která byla fakt skvělá. Potom jsme na Václaváku měli rozchod. Jenomže byl jen hodinový a já věděla, že celý Bontonland nestihneme prošmejdit :D. Hledali jsme a už jsme to chtěli vzdát ale Jil věděla, že právě někde tam na té straně to je. Nakonec jsme to našli, ale jak říkám stihly jsme toho opravdu málo a ještě k tomu jsem navíc dostala šílený hlad, takže jsme se vypravily - na mé přání - do Mekáče. Tam jsme potkaly Janču s Niky, chvilku s nimi pokecaly, ale potom jsme museli jít na místo srazu. Tam jsme čekaly než dorazí zbytek a měli jsme nasměrováno k Pražskému hradu. Nohy už mě začínaly bolet a to jsem před sebou měla ještě ty schody, které vedou k Pražskému hradu. Nějak jsem to přežila. Po tom co všichni si vše prohlédli, pojedli jsme mohli vyrazit. Šli jsme na Staromák a tam jsme měli opět rozchod, další sraz byl na Václaváku. Tak jsme měli zamířeno opět do Bontonlandu. A já myslela, že už mi ta noha opravdu upadne. Tam Jil našla to nádherné tričko s Metallicou a chtěla si ho nutně koupit. Jenomže zjistila, že nemá dost peněz, ale ve stravenkách ještě něco měla, ale musela by si jít něco koupit do Mekáče aby to zpeněžila. Po dlouhém přemlouvání abych šla s ní, jsme vyrazily i s mou bolavou nohou a při strašněm dešti do Mekáče. Tam si Jil koupila čaj, ale zjistila, že je to pořád málo. Tak mi koupila ještě taky čaj a už jsme tam mohli jít zpátky. Nakonec ta dlouhá cesta fakt stála zato, protože jsem dostala od Jil něco na kalendář Johnnyho Deppa k jmeninám a jsem za to ráda.

A jsem ráda i za to, že ta cesta opravdu nebyla zbytečná, protože vidím jakou má Jil radost a jak jí to triko sluší. Ovšem příště by nemuselo pršet.

Obrázek kalendáře sem dám příště, protože školní počítače jsou na dvě věci a to na zapnutí a okamžité vypnutí :D.

Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne, Jonne

3. května 2010 v 14:26 | Anett |  Jonne Järvelä
Na deviantu jsem našla fáákt dvě úžasné fotky. Teda je jich tam víc ale tyto jsou fakt skvělé.

Tak třeba zrovna na této první fotkce je fakt skvělý. A strašně pěkně to vypadá na tapetě. :D
Jonne♥
Jonne♥
A ta druhá fotka? No tak k té nemám slov. Má fakt nádherné modré oči :) a taky by mě zajímalo na koho se tak díval :D:D.

No tak dost vylejvání :D...však tu ještě nějaké fotky dám :D.

PS: K tomu nadpisu :D fakt jsem nevěděla, že bude tak dlouhý :D:D