Červen 2010

Dlouhých 9 let na základce

30. června 2010 v 13:07 | Anett |  Vykecálek :D
Dneska jsme měli rozlučák s devítkama. Mi se to teda zdá jako kdybych včera nastoupila na tu školu poprvé a právě dneska už končíme. Včera jsme si podle mě den ve škole užili a dnheska taky, i když náš zpěv :D. Ale hlavní je, že jsme zpívali spolu. A taky mi budou všichni chybět i ti někteří blbci a věřím, že se v nové třídě najdou jiní. Vůbec jsem nějak neměla v plánu brečet, ale když jsme se šli rozloučit s učitelkama, tak to nešlo zastavit :). A taky při prezentaci fotek mi slza ukápla. Je to dlouhých 9 let se super lidma a já doufám, že se budeme dál scházet. Ještě nás čeká rozlučkový večírek u jezera tak snad si to taky užijem :).

A tady pár fotek z posledních dnů :). (Promiň Jil, ale musím tu dát fotky, na kterých si i ty :))

1
2
Jil, já, náš třídní a Katka :). Tahle fotka se mi strašně moc líbí :-) ♥.

3
Pokus o?? Ani nevím o co :D

4
Ksichtím se tam jak blbec, ale ty fotky stojí za to :)

5
6
7
V prázdné třídě :)...

8
A to už konec předposledního dne :)

9
Se zástupcem, to je ten co mi dal jedinou dvojku a to z chemie... Ale já vím, že tam mám rezervy :)

10
S panem učitel Davidem, kterého jsme měli na tělocvik, takže jsme většinou nedělali nic hrozného :) A jeho hry...to bude na střední chybět :)

11
S učitelkou na češtinu a jí patří velký dík za 1 z češtiny, kterou jsem nečekala :-)

12
To je snad moje nejoblíbenější učitelka ♥ Vždycky byla skvělá a i jí patří dík, hlavně za ty výlety

13
14
S Niky♥

15
S Nelly ♥ 

16
Naše podepsané kartony na památku ♥

17
Skoro všichni :)

18
19
Pro mě nečekaná fotka :D

20
I se školníkem :)

Tak to byla jedinečná 9.B s posledníma fotkama :D.


Budou mi chybět :)♥

Kdo je Olin?

14. června 2010 v 14:06 | Anett |  Vykecálek :D
Myslím, že už jsem tu někdy psala o jakémsi Olinovi. Ale nejsem si tím jistá, tak jsem putovala po netu a narazila jsem na fotky. Abych upřesnila kdo to vlastně je, je to tatér v tetovacím studiu Bekus. Je fakt sympatický :D

Olin¨
On má dokonce tetování i v uchu :D

Tak a tady jedna fotka majitele což je samotný Bekus :).

Bekus
A poslední fotka (jelikož vás tím nechci otravovat :D) tady je na pravé straně Olin s divným výrazem u kterého jsem poté zjistila, že tak symptaický není (ale naživo vypadá jinak), a vedle něj Bekus. :-)

Bekus a Olin

Mě asi jeblo, že to sem dávám :D:D

Všechno nejlepší, Jonne!!

3. června 2010 v 13:21 | Anett |  Jonne Järvelä
Přesně před 36 lety se narodil jeden talentovaný zpěvák a kytarista (mnohými označován za "prase"). Jonne Järvelä tedy dnes 3.6. oslaví své již 36. narozeniny a k těm bych mu chtěla popřát všechno nejlepší a hlavně zdraví, protože toho je potřeba nejvíce!! A dále tolik úžasné hudby a míň chlastu a cigaret!!! Málem jsem na něho úplně zapomněla, původně jsem si myslela, že má narozeniny kolem 23. června...

Jonne
To budou oslavy :D:D...

Ještě jednou všechno nejlepší :-**

Jak jsme měli jet do Ostravy, ale...

2. června 2010 v 15:42 | Anett |  Vykecálek :D
.

Ano. Dneska jsme měli jet do Ostravy. Ale je tam jedno velké ALE.
Včera jsme byli v porodnici (jen se podívat, ne že by někdo rodil) a prý učitelka říkala, že se do Ostravy nejede. jenže já a Jil jsme byly někde vzadu, tak jak jsme to mohli vědět a taky že nám to nikdo neřekl.

Do Ostravy jsme měli jet do Landeku a pak na miniatury. A já jsem se těšila.

Dneska teda vstávám celá natěšená, že dneska se jede do Ostravy. Stojíme před školou, v batohu jen svačina, pití, kniha, mp4. Spolu se mnou Jil s bráchou. Potom přijde Janča a Pavla. Kuba odchází do šaten, ale mi čekáme. Přišlo mi divné, že autobus tam ještě nečeká... Někdo řekl, že je šatna otevřená, ale mi: "Čekáme na autobus." Nebo tak něco. Janča na to odpověděla něco jako "Co, na jaký autobus??". Pak z nich vylezlo, že se nikam nejde, protože jede málo lidí.

Super!! :D Všichni to věděli, jen já a Jil jsme měli věci pouze na výlet :D. Pak přišla ještě jedna spolužačka a ta taky neměla věci. Nakonec celý den byl celkem v klidu, protože jsme nic moc nedělali jak teď pořád nacvičujem a tak.

Ještě jsme měli jít místo vaření na bowling, ale nakonec jsme zůstali ve třídě a dívaly jsme se na Upíří deníky.

A něco k poslechu k tomu dnešnímu deštivému dni :).

Bullet For My Valentine - The Last Fight


PS: Ještě k tomu designu, kdo má Explorer tak to má blbé :P protože já to dělala na Mozille a tam je pro tento dess nejlepší zobrazení ;-).