Červenec 2010

Kdo má ty názvy pořád vymýšlet?

20. července 2010 v 12:27 | Anett |  Vykecálek :D
Je to fakt těžké vymyslet nějaký titulek pro tento článek.

Dlouho jsem se tu neobjevila a tak aspoň něco co se dělo za tu dobu co jsem tu nebyla, se zde pokusím stručně napsat.

První dny prázdnin jsem si jela užít k tetě na venkov. Ani netušíte jaký tam je klid. No jenom někdy, protože tolik motorek nám snad nejezdí ani po městě :). V plánu jsem měla jet tam jenom proto, protože jsme se setřenicí měli jeden den namířeno do kina na Zatmění. A nakonec jsem tam zůstala týden. To jsme jezdili k vodě, na koupák do Krnova a nebo prostě seděli u televize a koukali na filmy.

Po týdnu jsem se opět vrátila do rušné Opavy, kde mezitím opravujou sídliště, takže je tu strašný hluk. Naštěstí před barákem, do kterého jsem se nedávno nastěhovala toho slyšet moc nejde, ale když jdu k taťkovy je to hrůza. Ani zavřená okna nepomůžou.

Nejspíš zítra se už začnu chystat na dovolenou. Není to dovolená k moři, ale dovolená strávená skoro s celou rodinou na chatě na Malé Morávce. Tentokrát nás tam jede opravdu hodně, protože je to asi naposled. V pátek odjíždíme takže se tady týden a možná i víc neukážu.

Tak se mějte hezky a užívejte zbytek prázdnin :).

Imperfect Harmonies

20. července 2010 v 11:56 | Anett |  Serj Tankian
Serj Tankian vydává nové album s názvem Imperfect Harmonies. Vydáno bude už 7. září. A na začátku jeho oficiálních stránkách si můžeme poslechnout písničku z tohoto alba Borders Are. Písničku Gate 21 (taky z nového alba) hraje Serj akusticky na koncertech.

Songlist:

1. Disowned Inc.
2. Borders Are
3. Deserving?
4. Beatus
5. Reconstructive Demonstrations
6. Electron
7. Gate 21
8. Yes, It´s Genocide
9. Peace Be Revenged
10. Left Of Center
11. Wings Of SummerVíce o novém CD můžete najít ZDE, a nebo na Serjových oficiálních stránkách a to ZDE