Září 2010

1.C - Banáni z EL

11. září 2010 v 16:52 | Anett |  To,co se jinam nevešlo
Rozhodla jsem se dát tady pár fotek z adapťáku a z pátku ze školy.
K názvu: 1.C tak to je snad jasné :-D. K těm banánům - v jedné soutěži na adapťáku jsme si měli vymyslet název našeho družstva, a máme tam jednu fakt dost trhlou holku a tu napadlo Wogolíni (jako ty vogo, akorát s dvojitým w) a potom Banáni. Vzniklo z toho Wogolíni Banáni, ale zkrátili jsme to a zůstali jsme u banánů. A k tomu EL - Ekonomické lyceum ;-).

Teď už nějaké ty fotky. Mimochodem silně jsem protestovala, že se fotit nebudu, ale nakonec mi to bylo jedno :-D.

1
z leva: Alča, Marťa, já, kousek Terky a Natka.


Life Won´t Wait

11. září 2010 v 16:34 | Anett |  Jiné kapely
Jak jistě někteří víte, Ozzy Osbourne nedávno vydal desku Scream. Ozzy mě nezklamal, písničky z této desky jsou skvělé. Moje nejoblíbenější je asi Life Won´t Wait a potom další jako Let It Die atd... .

Naopak CD Apocalypticy mě zklamalo. Čekala jsem víc, ale co se dá dělat. Nejvíc se mi líbí asi Beautiful.


A teď už mi zbývá jen doposlechnout nové album Tarji :-).

OA - škola plná bárbín a šampónů

7. září 2010 v 14:42 | Anett |  Vykecálek :D
Nějak to tady zanedbávám, ale bohužel teď nemám skoro vůbec čas. Začla škola, pro mě je to úplná novinka, protože jsem v prváku. První den byl celkem fajn, až na to, že jsme půlhodiny s kamarádkou hledali naší třídu. Nakonec jsme to nějak našli.

První dojmy? Asi takové: "Kam jsem to vlezla!!!" :D :D

Na adapťáku jsme se okamžitě "adaptovali" :D. Ve třídě máme sice lidi jako hopery atd. ale naštěstí to nedávájí najevo, co poslouchají. Nechodí po třídě se zapnutou hudbou na mobilu, dokonce nechodí ani hopersky oblečeni.Jo a je nás 17, což je ideální počet :).

Máme tam i jednoho metalistu, naprostého blázna, který je ale dost zábavný, někdy mě až štve :D. Ale jinak ta škola... Když jdu po chodbě je to samí šampón, bárbie, šampón, bárbie...
A je to hrozné, protože jdete po chodbě a kolem Vás tisíc lidí a všichni čumí.

Jinak hodiny celkem vklidu, až na to že mám ale fakt VELKOU hrůzu z matiky. Jinak myslím, že to půjde celkem dobře. Snad si zvyknu na tolik lidí v té škole.

Už dneska jsme málem rozbili skříň :D naštěstí žije, ale ty poličky moc v pohodě nejsou.

No a díky tomu, že nám teďkom pořád něco odpapdá, jsme se ještě s kámoškou stavili na základku. Mysleli jsme, že tam budeme déle, ale p. uč. učila tak se nemohla zdržovat.

A jak se máte Vy?

Předpokládám, že se tu do měsíce vůbec neukážu. Jenom tak se podívám sem tam na nějaký blog. Ale fakt nemám moc času a ještě k tomu, už dneska se budu učit! Hrůza :D

Mějte se :)