Duben 2011

Tak jsem tady zase...

26. dubna 2011 v 17:20 | Anett |  Vykecálek :D
Jak se tak koukám, tak už je to docela dlouho co jsem nenapsala...už taky uvažuju dlouho o zrušení tohoto blogu...

No tak za tu dobu co jsem tu nebyla se stalo věcí..:DD Taky jsem se tak trochu hudebně "přeorientovala" :D. Ale né nějak hrozně, si myslím...začala jsem poslouchat více punku a takových věcí. No dostal mě k tomu tak trochu jeden kámoš ze školy, který mi přinesl flešku plnou, pro mě tehdá neznámých, kapel. Dokonce jsem zvažovala, protože jsem byla pozvána, jet na RfP. Jenomže už mám tak trochu zařízenou dovolenou, takže to nakonec nevýjde.. Je to fakt pech, protože letos se mi trefili do výběru..:// Chtěla jsem tam jet hlavně kvůli Paramore atd... no tak snad příště :)).

Navíc mě děsně štve, že SOAD nebudou koncertovat v ČR...nejblíže v Německu, kam se zrovna nechystám..

No co nadělám..Ale už se těším na květen. Hned 5. jdu s kámoškou ze základky na Majáles na který si myslím, vybrali taky docela dobré kousky. Fakt se těším, už dlouho jsme chtěli jít do nějakého klubu na nějaký punkový koncert, ale zatím se nám to nikdy nepodařilo, jít tam společně.

No a škola? :D Tak o té snad ani nebudu psát, mě bude stačit, že prolezu ;)) :D.

Tak já zase končím a dám tu pár (mých) aktuálních písniček :)

30 Seconds To Mars - The Kill (Burry Me)


Zebrahead - Hell Yeah!


Bring Me The Horizon - Blessed With A Curse
(Ani vlastně nevím, proč tady je, jen vím, že jsem ho poprvé slyšela právě od kámošky a skoro každý den si to musím pustit, ale musím vždycky vidět ten klip...a pořád nevím proč :D)


Sum 41 - Crash
(A taky částečně kvůli nim jsem chtěla na RfP!)Staré pušky - Princezna z plakátu
(Kapela tady od nás..:D hraje v ní tatér Bart, kterého jsem poznala i osobně a je to fakt hustej týpek :D, těším se na Majáles...)

A teď už fakt ani nevím, co jsem tady ještě všechno chtěla přihodit. Tak už jen na konec Red Hot Chili Peppers a protože nevím, kterou z těch dvou písniček jsem tu chtěla dát, tak tu dám obě...;))


Californication


Under The Bridge
Tak a to je všechno ;), pokud by to měl v plánu někdo poslouchat, tak přeji příjemný poslech a pokud by to měl v plánu ještě někdo číst, tak přejí příjemné počtení..:) :D.